Ofis Koltuk İmalat ve Satış

ofis koltuk modelleri
Yönetici Takımları,Yönetici Takımları Çalışma Masaları, Çoklu Masalar,Bankolar, Toplantı Masaları, Yönetici Koltukları, Çalışma Koltukları, Misafir Koltukları , Ofis Kanepeleri , yani  OFİS KOLTUKLARI VE MOBİLYALARI İşyerlerinde, ofislerde, toplantı salonlarında, resmi mekanlarda vb. her türlü mekanda kullanılabilen ürün gruplarıdır. 

Yönetici Koltukları genel yapısı itibariyle masa önlerinde bulunan misafir koltuklarından daha heybetli bir görünümü olup, yöneticiler için tasarlanmıştır. 

Mekanizma ve amortisörü sayesinde vücut ergonomisine göre oturum şekli değiştirilebilir. 
Böylelikle uzun süreli kullanımlar sonucu vücutta oluşabilecek kasılmaların en aza indirgenmesi amaçlanmaktadır. Metal, ahşap, plastik ve alüminyum malzeme seçenekleri ile estetik ve uzun ömürlülük etkenleri göz önünde bulundurulmaktadır. İstenilen renklerde, kumaş, deri veya file malzemeler ile döşeme yapılabilir. 


Ofis büro mobilyaları ve koltularında Klasik, Modern, Spor, Ahşap Kaplamalı, Ahşap Kol & Ayak Derili, Krom Kaplamalı , Lake Cilalı, Melamin ,Ergonomik ,Metal Ayaklı, Fileli, Alüminyum Plastik Metal Boyalı olarak seçenekleri sunan firmamız sizlere en uygun fiyataı sunmayı amaçlamaktadır.


ETİKETLER

Yönetici Takımları,Yönetici Takımları Çalışma Masaları, Çoklu Masalar,Bankolar, Toplantı Masaları, Yönetici Koltukları, Çalışma Koltukları, Misafir Koltukları , Ofis Kanepeleri , yani OFİS KOLTUKLARI VE MOBİLYALARI İşyerlerinde, ofislerde, toplantı salonlarında, resmi mekanlarda ofis koltukları

whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama ve Teslimat  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright © Ofis Koltuk Modelleri. Tüm Hakları Saklıdır.www.ofiskoltukmodelleri.com

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   36 Bugün 33 Toplam Tekil 43002
Çelik Dolap